Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Brzeźno

Brzeźno, kujawsko-pomorskie

  • 379 000 zł
  • 3 374 m²
  • 112,33 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Kurlandt

Skontaktuj się

Działka budowlana Brzeźno

Brzeźno, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

379 000 zł

3 374 m²

112,33 zł/m²

Działka budowlana Brzeźno

Zaktualizowane: 21 maja 2026

379 000 zł 3 374 m² 112,33 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 379 000 zł (112,33 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 3 374 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: Kurlandt Invest, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 47/14365/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka znajduje się w miejscowości Brzeźno, w Borach Tucholskich.

Nieruchomość składa się z 3 sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 3.374 m², sąsiadujące z jeziorem Brzeźno.

Działka w pełni porośnięta samosiejkami (nie jest to las), daje to możliwość indywidualnego zaaranżowania działki.

Zabudowa sąsiadująca: letniskowo - wczasowa oraz jednorodzinna całoroczna. (...)

Agent

Patryk Kurlandt

500 334...

500 334 331

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Patryk Kurlandt

500 334...

500 334 331

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości